Call of Duty: Modern Warfare 2 – data rozpoczęcia testów beta wyciekła do sieci

Mikołaj Ciesielski
2022/06/15 07:30
Call of Duty: Modern Warfare 2 – data rozpoczęcia testów beta wyciekła do sieci

W trakcie pokazu Summer Game Fest mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay z Call of Duty: Modern Warfare 2, prezentujący ujęcia z kampanii fabularnej. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat tegorocznej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Do sieci wyciekła bowiem data rozpoczęcia beta testów nadchodzącej części Call of Duty.

Z informacji, które pojawiły się na stronie sklepu Amazon, wynika, że beta testy Call of Duty: Modern Warfare 2 rozpoczną się dokładnie za 2 miesiące, czyli 15 sierpnia. We wspomnianym dniu dostęp do gry mają otrzymać osoby, które zdecydują się na kupno produkcji w przedsprzedaży. Oznacza to, że otwarte testy powinny wystartować kilka dni później – prawdopodobnie 18 sierpnia (czwartek) lub 19 sierpnia (piątek).

Niestety Activision oraz deweloperzy ze studia Infinity Ward nie odnieśli się do powyższych informacji. Fanom Call of Duty nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na prezentację trybu multiplayer, na której powinniśmy poznać zarówno szczegóły, jak i oficjalny termin beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Produkcja Infinity Ward dostępna jest już w przedsprzedaży m.in. w sklepie Steam. Gracze PC, którzy są zainteresowani tegoroczną odsłoną serii Call of Duty, muszą jednak przygotować się na spory wydatek. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!