Premiera polskiej gry Broken Ranks. Darmowe MMO już dostępne

Wincenty Wawrzyniak
2022/01/28 08:00
4
1

Remake przeglądarkowej gry The Pride of Taern jest już dostępny – każdy zainteresowany może za darmo przetestować produkcję studia Whitemoon Games.

Na początku bieżącego tygodnia na rynku zadebiutowała gra Broken Ranks od polskiego studia Whitemoon Games. Każdy zainteresowany może udać się na oficjalną stronę produkcji, pobrać klienta i rozpocząć zabawę – tytuł jest bowiem całkowicie darmowy. Mamy tutaj do czynienia z gruntownym odświeżeniem (remake, jak kto woli) przeglądarkowego The Pride of Taern, wzorowanym na klasycznych RPG-ach z widokiem izometrycznym. O co więc dokładnie w tym chodzi? Zacznijmy od początku.

Broken Ranks to podróż przez całe spektrum emocji, które daje rozbudowana i dojrzała historia. Stań się uczestnikiem epokowych wydarzeń, zmieniających kształt świata i jednocześnie poznawaj osobiste losy niezwykłych postaci, zaludniających krainy w Broken Ranks. Wciel się w Taernijczyka, który przez najazd hord Utoru został zmuszony do opuszczenia ojczyzny. Poznaj historię swojego bohatera i napisz ciąg dalszy, wpływając na losy walki Taernijczyków o swój kraj.

(...) to historia o rozbitych przez wroga szeregach i ich jednoczeniu. To opowieść wygnańca, szukającego swojego miejsca w nowym świecie. To opowieść bohatera, który musi znaleźć w sobie siłę, aby odzyskać to, co mu zabrał najeźdźca. To opowieść o brutalnej rzeczywistości, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania, ale i szanse.

GramTV przedstawia:

Wybieramy jedną z siedmiu dostępnych klas postaci, aby udać się w niebezpieczną podróż po wspomnianej krainie Taern. Możemy ją eksplorować w pojedynkę lub ze znajomymi. Pojedynki rozgrywają się w systemie turowym, aczkolwiek zmuszają gracza do wykonywania kilku ruchów jednocześnie, w dodatku w ograniczonym czasie, dzięki czemu walka ma być bardziej dynamiczna.

Najlepsza wiadomość dla fanów The Pride of Taern? Wasze stare postacie razem ze wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami oraz przedmiotami możecie bez problemu przenieść do Broken Ranks! Szczegóły procesu oraz instrukcję znajdziecie pod tym adresem. A co sądzą o grze gracze?

Na forum Reddit pojawiło się już kilka opinii. Jeden użytkownik stwierdził, że produkcja oferuje świetne doświadczenie dla samotnych wilków, jednakże miłośnicy grania z innymi mogą się nieco zawieść. Sporo osób donosi o wszelkiego rodzaju błędach, aczkolwiek twórcy najprawdopodobniej będą nad tym pracować. Jeszcze inni po prostu uważają, że to świetna okazja do spędzenia miło czasu bez konieczności wydawania pieniędzy, chwaląc produkcję za ciekawy świat czy historię.

Komentarze
4
Gregario
Gramowicz
30/01/2022 05:50

Szkoda, że nie wypuścili tej gry np. na Steamie - większa wygoda dla graczy + gra byłaby bardziej zauważona.

alex1112
Gramowicz
28/01/2022 15:56

Wygląda jak jedna z setek gier F2P w której aby grac wygodnie trzeba zapłacić.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/01/2022 14:42

Gra wygląda ciekawie. Może się skuszę.
Trwa Wczytywanie