Broken Ranks doczekało się rocznicowej aktualizacji. Dodatek Shadow of Hope już dostępny

Krzysztof Żołyński
2024/01/26 16:35
0
0

Broken Ranks to MMORPG autorstwa polskiego studia Whitemoon. Drugie urodziny stały się pretekstem do wydania dużego dodatku noszącego tytuł Shadow of Hope.

Fani z pewnością doskonale o tym wiedzą, ale dla porządku wypada przypomnieć, że Broken Ranks to remake przeglądarkowej gry The Pride of Taern i został wydany na PC.

Broken Ranks doczekało się rocznicowej aktualizacji. Dodatek Shadow of Hope już dostępny

Broken Ranks: Shadow of Hope premiera dodatku do polskiego MMORPG

Shadow of Hope jest darmową aktualizacją, dzięki której gracze poznają dalsze losy Taernijczyków, nieustannie walczących o powrót do okupowanej ojczyzny. Nadeszła pora, żeby wrócić do domu, ale nie będzie to łatwe zadanie. Trzeba stanąć do walki o Taern.

Broken Ranks: Shadow of Hope premiera dodatku do polskiego MMORPG, Broken Ranks doczekało się rocznicowej aktualizacji. Dodatek Shadow of Hope już dostępny

GramTV przedstawia:

Dodatek przynosi z sobą siedem nowych lokacji, wypełnionych świeżymi zadaniami i nowymi przeciwnikami. W trakcie przygody, grający spotkają 17 nowych przeciwników, a wśród nich nowego Bossa (w trzech różnych poziomach trudności), trzech czempionów i Elitarnego Przeciwnika. Trudy walki z Bossem zostaną wynagrodzone nowymi legendarnymi przedmiotami.

Dodatek jest dostępny od wczoraj, a producenci postanowili uczcić premierę Shadow of Hope kontami premium dla nowych graczy oraz darmowymi skórkami, które można odebrać w grze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!