Bright Memory: Infinite na nowym gameplayu. Efektowna walka i starcie z bossem

Mikołaj Ciesielski
2021/07/08 19:15

Deweloperzy prezentują kolejne ujęcia z dynamicznej pierwszoosobowej strzelanki.

Bright Memory: Infinite na nowym gameplayu. Efektowna walka i starcie z bossem

W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję oglądać nowe fragmenty rozgrywki z Brighy Memory: Infinite, ale deweloperzy z FYQD-Studio postanowili po raz kolejny przypomnieć graczom o swojej produkcji. Do sieci trafił kolejny zwiastun gry, w którym ponownie pojawiły się ujęcia ze wspomnianego tytułu. Nowy gameplay trailer pokazuje efektowne potyczki z oponentami, a także widowiskowe starcia z bossami. Niestety twórcy nadal nie ujawnili dokładnej daty premiery gry.

Zaprezentowane do tej pory materiały zapowiadają, że tytuł będzie wyróżniał się dynamiczną i efektowną rozgrywką, co z pewnością przypadnie do gustu fanom DOOM Eternal czy miłośnikom serii Shadow Warrior. Podczas potyczek z oponentami gracze będą mogli skorzystać nie tylko z różnego rodzaju broni palnej, ale również broni białej oraz specjalnych umiejętności protagonistki. Możliwość eksterminacji wrogów na liczne sposoby z pewnością pozwoli na wykonywanie szalonych kombinacji na polu walki.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Bright Memory: Infinite zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jeszcze w tym roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, nadal nie znamy dokładnej daty premiery. Warto także dodać, że w późniejszym terminie tytuł pojawi się również na PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!