Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Bright Memory: Infinite zachwyca na nowych fragmentach rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2021/06/17 08:30

Deweloperzy zaprezentowali nowy zwiastun, w którym nie zabrakło dynamicznych i widowiskowych starć z oponentami.

Bright Memory: Infinite zachwyca na nowych fragmentach rozgrywki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Bright Memory: Infinite doczekało się nowych fragmentów rozgrywki. Deweloperzy opublikowali wczoraj kolejny gameplay trailer swojej produkcji, który pozwala nam sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że pod względem oprawy wizualnej całość już teraz wygląda bardzo dobrze, a sama rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i widowiskowa.

W opublikowanym materiale nie zabrakło cichej eliminacji, a także otwartej walki z oponentami. Starcia są szybkie i efektowne, a zróżnicowany arsenał i umiejętności bohaterki pozwalają rozprawić się z przeciwnikami na wiele sposobów. Na wideo zauważyć możemy również potyczkę z bossem. Rzućcie okiem na zwiastun i oceńcie sami, jak wypada produkcja FYQD-Studio.

Na koniec przypomnijmy, że Bright Memory: Infinite zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jeszcze w tym roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Warto także dodać, że w późniejszym terminie tytuł pojawi się również na PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!