Borderlands otrzymało datę premiery. Wiemy, kiedy film zadebiutuje w kinach

Mikołaj Ciesielski
2023/07/21 09:30
1
0

Na ekranizację popularnej serii gier wideo przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Prace na planie filmu Borderlands zostały zakończone już w czerwcu 2021 roku, ale jeszcze styczniu informowano, że ekranizacja popularnej serii gier wideo doczeka się kilku poprawek pod okiem nowego reżysera. Tymczasem okazuje się, że na kinowy debiut wspomnianej produkcji przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Film Borderlands otrzymał bowiem dokładną datę premiery.

Borderlands otrzymało datę premiery. Wiemy, kiedy film zadebiutuje w kinach

Film Borderlands z datą premiery. Na ekranizację popularnej serii jeszcze trochę poczekamy

Jak informuje serwis Deadline, film Borderlands zadebiutuje w kinach dopiero 9 sierpnia 2024 roku. Datę premiery potwierdzono również na oficjalnych profilach Borderlands w mediach społecznościowych. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych nowych szczegółów oraz materiałów ze wspomnianej produkcji. Miłośnikom serii Borderlands nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że ekranizacja nie zaliczy żadnych opóźnień.

Lilith (Cate Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandora, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego skurczybyka wszechświata, Atlasa (Edgar Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną drużyną – Rolandem (Kevin Hart), byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko pragnie odkupienia; Tiną Tiną (Ariana Greenblatt), szaloną ekspertką od wybuchów; Kriegiem (Florian Munteanu), umięśnionym i nierozgarniętym ochroniarzem Tiny; Tannis (Jamie Lee Curtis), naukowiec, która nie trzyma się rozsądku; i Claptrapem (Jack Black), przemądrzałym robotem.

GramTV przedstawia:

Wymieniona grupa bohaterów będzie musiała stawić czoła obcym potworom i niebezpiecznym bandytom, by odnaleźć i ochronić zaginioną córkę Lilith, która może posiadać klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata leży w ich rękach – ale będą walczyć o coś więcej: o siebie nawzajem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
swgs
Gramowicz
21/07/2023 12:04

Łaaaaaał... co za fabuła.... niech zgadnę na końcu okaże się, że Tina to córka Lilith. Brawo dla scenarzystów i reżysera za spapranie genialnej gry w denny film.