Borderlands nie podąży za trendem długich filmów. Ekranizacja będzie wyjątkowo krótka

Radosław Krajewski
2023/08/21 17:00
0
0

Tym razem nie będziemy mieli do czynienia z wielogodzinną historią.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy sporo długich filmów, których metraż przekraczał dwie i pół godziny. Nawet zbliżająca się ekranizacja Five Nights at Freddy's będzie trwała około trzech godzin, chociaż samą grę można przejść w ponad dwie godziny. Na swoją premierę czeka również filmowa adaptacja Borderlands, która powstaje od kilku lat. Według plotek produkcja miała mieć sporo problemów, co opóźniło pracę nad filmem. Na szczęście przed miesiącem Lionsgate ujawniło, że premiera odbędzie się 9 sierpnia 2024 roku. Wytwórnia ma więc jeszcze sporo czasu na rozpoczęcie promocji swojego filmu i wygląda na to, ze na pierwszy zwiastun jeszcze trochę poczekamy. Na osłodę dowiedzieliśmy się, ile trwa obecny montaż Borderlands.

Borderlands nie podąży za trendem długich filmów. Ekranizacja będzie wyjątkowo krótka

Borderlands – obecny czas trwania filmu

Scooper Cryptic HD QUALITY informujący o czasach trwania filmów niedawno poinformował, że Borderlands obecnie trwa zaledwie 1 godzinę i 35 minut. Jeżeli ostateczny montaż będzie trwał tyle samo, aktorska ekranizacja gry od Gearbox Software będzie należała do grona najkrótszych adaptacji gier.

Poinformowano również, że zwiastuny są już gotowe i czekają na zielone światło od Lionsgate. Informator podał, że minie jeszcze sporo czasu, zanim pojawią się nowe szczegóły filmowego Borderlands, więc w najbliższym czasie nie powinniśmy spodziewać się żadnych oficjalnych materiałów pochodzących z filmu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Borderlands jest Eli Roth, znany z takich produkcji jak Hostel i Życzenie śmierci. Za scenariusz odpowiada Craig Mazin, współtwórca Czarnobyla i serialowego The Last of Us. W obsadzie znajdują się: Cate Blanchett, Kevin Hart, Jamie Lee Curtis, Jack Black, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Haley Bennett, Edgar Ramírez, Olivier Richters, Janina Gavankar.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!