Film Five Nights at Freddy's dłuższy od gry. Przerażający czas trwania produkcji

Radosław Krajewski
2023/08/05 11:30
0
0

Moda na bardzo długie filmy trwa w najlepsze.

To chyba pierwszy przypadek w historii, w którym filmowa adaptacja będzie dłuższa od przejścia gry. Według najnowszych danych Five Nights at Freddy's będzie trwał około 3 godzin. Jak podaje serwis HowLongToBeat.com poznanie fabuły pierwszej części serii gier zajmuje średnio 2,5 godziny.

Film Five Nights at Freddy's dłuższy od gry. Przerażający czas trwania produkcji

Five Nights at Freddy's będzie trwał około trzech godzin

Teraz potwierdzono, że ekranizacja gry stworzonej przez Scotta Cawthona wpisze się we współczesne trendy długich filmów. Jeżeli ostateczny montaż rzeczywiście będzie trwał aż trzy godziny, film będzie mógł pochwalić się podobną długością do takich hitów, jak Oppenheimer, czy ubiegłoroczny Batman. Fani Five Nights at Freddy's będą więc mogli liczyć na rozbudowaną fabułę i wierne podejście do gier z mnóstwem najróżniejszych easter-eggów.

Mike Schmidt, niespokojny ochroniarz, przyjmuje nocną pracę w Freddy Fazbear's Pizza, niegdyś odnoszącym sukcesy opuszczonym rodzinnym centrum rozrywki, gdzie odkrywa cztery animatroniczne maskotki, Freddy Fazbear, Bonnie, Chica i Foxy, które poruszają się i zabijają każdego, kogo napotkają.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Emma Tammi, która ma na swoim koncie takie produkcje, jak Demony prerii i serial Into the Dark. W obsadzie znaleźli się: Josh Hutcherson, Elizabeth Lail, Piper Rubio, Matthew Lillard, Kat Conner, Mary Stuart, Lucas Grant i Jessica Blackmore.

Przypomnijmy, że Five Nights at Freddy's zadebiutuje w polskich kinach 27 października.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!