Bohaterowie Armii Umarłych na własnych plakatach. Zack Snyder promuje swój film

Radosław Krajewski
2021/04/30 14:00

Armia Umarłych to najnowszy film Zacka Snydera. Produkcja otrzymała plakaty przedstawiające wszystkich bohaterów.

Bohaterowie Armii Umarłych na własnych plakatach. Zack Snyder promuje swój filmJuż za niecały miesiąc na Netflixie zadebiutuje Armia Umarłych, czyli najnowszy film Zacka Snydera, reżysera tegorocznej Ligi Sprawiedliwości. Z tej okazji reżyser udostępnił kilkanaście świeżych plakatów z filmu przedstawiające wszystkich bohaterów swojego superwidowiska. Plakaty utrzymane są w tym samym stylu, co poprzednie, nawiązując do bujnego i kolorowego życia w Las Vegas, pomimo opanowania całego miasta przez chmarę zombie. Przypomnijmy, że w pierwszej połowie kwietnia Netflix podzielił się kolejnym zwiastunem produkcji. Wszystkie nowe plakaty z produkcji zobaczycie poniżej.

Armia Umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada. Film zadebiutuje 21 maja na Netflixie.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!