Bohater Star Wars Jedi: Upadły Zakon może otrzymać własny serial na Disney+

Mikołaj Ciesielski
2022/06/23 07:35
3
0

Cal Kestis, protagonista gier z uniwersum Gwiezdnych wojen od studia Respawn Entertainment, ma rzekomo doczekać się dodatkowej historii.

Bohater Star Wars Jedi: Upadły Zakon może otrzymać własny serial na Disney+

Pod koniec maja doczekaliśmy się zapowiedzi Star Wars Jedi: Ocalały – kontynuacji historii Cala Kestisa, którego mieliśmy okazję poznać w wydanym w 2019 roku Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Tymczasem niewykluczone, że bohater produkcji studia Respawn Entertainment doczeka się dodatkowej historii. Według nieoficjalnych informacji Kestis ma otrzymać własny serial, który będzie dostępny na platformie Disney+.

Źródłem powyższych rewelacji jest Kristian Harloff – informator, który uważany jest za osobę dobrze zaznajomioną z planami dotyczącymi marki Star Wars. Informacje na temat wspomnianego serialu Harloff przekazał natomiast w materiale opublikowanym na YouTube, gdzie powołał się na osobę, której w przeszłości „zaufał”.

Według Harloffa prace nad serialowymi przygodami Cala Kestisa już trwają, a w głównej roli wystąpić ma Cameron Monaghan, który w grach Star Wars Jedi: Upadły Zakon i Star Wars Jedi: Ocalały użyczył wspomnianemu bohaterowi zarówno głosu, jak i wizerunku. Niestety nie wyznaczono jeszcze żadnych terminów, a szczegóły dotyczące produkcji również nie są znane.

Oczywiście przedstawione doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony Disneya oraz deweloperów ze studia Respawn Entertainment, dlatego jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do powyższych informacji z dystansem.

Na koniec warto przypomnieć, że Star Wars Jedi: Ocalały zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zgodnie z zapowiedzią akcja kontynuacji będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
alex1112
Gramowicz
23/06/2022 23:13

Disney  jednoznacznie pokazuje jak bardzo jest bez-jajowym korpem nastawionym na zysk. Najpierw gra nie dostała odpowiedniego budżetu, bo nie wierzono że singlówka z tego uniwersum da radę. Stworzono mocno średniawą, a wręcz słabą grę. Fani uniwersum spragnieni singlówki się na nią rzucili. I nagle wielki zwrot "WCHODZIMY W TO" kompletnie bez zastanowienia dlaczego to się sprzedało.  A teraz jeszcze doładujmy napęd LBGT pigmento pozytywny i będzie wielkie zdziwienie czemu nie ma zysku. A wniosek będzie że trzeba ten wątek porzucić. Naprawdę trzeba skończyć z niskimi stopami procentowymi i skupowaniem akcji korpo przez banki centralne na zamkniętych emisjach.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
23/06/2022 09:59

Świetnie nie moge się doczekać tego serialu z Cal Kestis w roli głównej .

Sanders-sama
Gramowicz
23/06/2022 08:10

No shit, ja sie juz go w ostatnim odcinku Kenobiego spodziewalem.
Trwa Wczytywanie