BlizzCon 2024 się nie odbędzie. Blizzard przekazał złe wieści dla swoich fanów

Mikołaj Ciesielski
2024/04/26 08:00
0
0

Firma zapewnia jednak, że wydarzenie powróci w „nadchodzących latach”.

Jeśli z niecierpliwością czekaliście na pierwsze szczegóły na temat tegorocznego BlizzConu, to niestety nie mamy dla Was najlepszych wieści. Blizzard poinformował bowiem, że w tym roku nie zamierza organizować wspomnianego wydarzenia. Firma uspokaja jednocześnie swoich fanów i zapewnia, że nie zamierza całkowicie porzucać swojej imprezy.

BlizzCon 2024 się nie odbędzie. Blizzard przekazał złe wieści dla swoich fanów

Blizzard rezygnuje z tegorocznego BlizzConu. Wydarzenie powróci jednak w kolejnych latach

W opublikowanym komunikacie Blizzard zaznacza, że zrezygnowanie z BlizzConu 2024 nie było „łatwą decyzją”. Firma „dokładnie przemyślała sprawę” i ostatecznie zdecydowała się nie organizować w tym roku wspomnianego wydarzenia. To jednak nie koniec historii, ponieważ – jak wspomnieliśmy wyżej – impreza powróci w „nadchodzących latach”.

BlizzCon jest dla nas wyjątkowym świętem i wiemy, że wielu z was wyczekiwało tegorocznej edycji. W tym roku podchodzimy do sprawy inaczej, w przeszłości zaś eksperymentowaliśmy z innymi formatami wydarzenia. Bądźcie jednak spokojni – z entuzjazmem myślimy o powrocie BlizzConu w nadchodzących latach – informuje Blizzard.

Blizzard zapowiada, że w ciągu najbliższych miesięcy zamierza podzielić się szczegółami na temat World of Warcraft: The War Within oraz pierwszego rozszerzenia Diablo 4 – Naczynia Nienawiści. Firma podkreśla, że chce „odpowiednio uczcić” wspomniane premiery i „dać społecznościom nowe, wyjątkowe okazje do spotkań”. Wkrótce mamy otrzymać więcej informacji na temat „ekscytujących planów” związanych z innymi imprezami i konwentami branżowymi jak np. gamescom.

GramTV przedstawia:

Mamy nadzieję, że doświadczenia te – oraz kilka imprez branżowych transmitowanych na żywo, które pozwolą wam być na bieżąco z naszymi uniwersami – zdołają uchwycić wyjątkowy charakter społeczności Blizzarda – dodaje Blizzard.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!