Gra survival od Blizzarda z nowymi szczegółami. Projekt ma być już grywalny

Maria Wawrzyniak
2022/08/21 20:30

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry z gatunku survival od studia Blizzard Entertainment – projekt ma funkcjonować pod kodową nazwą Odyssey.

Na początku bieżącego roku przedstawiciele studia Blizzard Entertainment ujawnili, że pracują nad nową grą z gatunku survival osadzoną w zupełnie nieznanym uniwersum. Teraz natomiast w sieci pojawiły się nowe informacje na temat projektu – źródłem doniesień jest znany dziennikarz Jez Corden, który podzielił się szczegółami podczas podcastu The Xbox Two. Konkretny odcinek podcastu zamieściliśmy poniżej.

Survival od Blizzarda z nowymi szczegółami

Zdaniem dziennikarza nowy projekt ma funkcjonować pod tymczasową nazwą Odyssey. W kwestii oprawy graficznej produkcja ma przypominać Fable Legends oraz Everwild; prawdopodobnie otrzymamy więc barwną grafikę w lekko kreskówkowej stylistyce. Oprócz tego ujawniono, że twórcy planują użyć perspektywy pierwszoosobowej. Ma to być klasyczny sieciowy survival, gdzie naszym głównym zadaniem będzie gromadzenie surowców, tworzenie przydatnych przedmiotów oraz walczenie z przeciwnikami przy użyciu różnorakich broni. Warto także przypomnieć doniesienia jeszcze z początku tego roku.

Blizzard Entertainment miał rozpocząć prace nad Odyssey jeszcze w 2017 roku – aktualnie produkt ma być grywalny i może pochwalić się pozytywnymi opiniami wśród pracowników korporacji. Oczywiście, mowa o takich, którzy nie są bezpośrednio zaangażowani w jego produkcję.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!