Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Black Myth: WuKong z terminem premiery. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2023/01/16 08:25

Deweloperzy ze studia Game Science ujawnili, kiedy ich produkcja zadebiutuje na rynku.

Black Myth: WuKong z terminem premiery. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Zapowiedziane w sierpniu 2020 roku RPG akcji zatytułowane Black Myth: WuKong wprawiło wielu graczy w zachwyt, a za tak ciepłe przyjęcie tytułu dziękował odbiorcom sam prezes studia Game Science – Feng Ji. W ostatnich miesiącach w sieci brakowało jednak nowych informacji i materiałów ze wspomnianej produkcji. Na szczęście deweloperzy postanowili przerwać milczenie i ujawnili przybliżoną datę premiery gry.

Premiera Black Myth: WuKong odbędzie się dopiero w 2024 roku

Z okazji zbliżającego się Chińskiego Nowego Roku studio Game Science postanowiło opublikować nowy – dość nietypowy – materiał promocyjny swojej nadchodzącej produkcji, z którego dowiadujemy się, że Black Myth: WuKong ma zadebiutować na rynku latem 2024 roku. Gracze zainteresowani wspomnianym tytułem muszą więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że premiera tytułu nie zostanie dodatkowo opóźniona.

Opublikowany przez Game Science materiał wideo jest natomiast krótką i humorystyczną animacją, w której pewien królik usilnie stara się zainstalować Black Myth: WuKong na swoim komputerze. Bohater w końcu dopina swego, dzięki czemu na ekranie pojawia się krótki fragment rozgrywki przedstawiający starcie z potężnym przeciwnikiem. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Black Myth: WuKong zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia 8-minutowego gameplaya, który został zaprezentowany w sierpniu ubiegłego roku. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółami na temat długości gry, systemu walki i kilku innych elementów wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!