Black Myth: Wukong prezentuje się świetnie. Zobaczcie nowy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 08:00
0
0

Game Science przypomina graczom o nadchodzącym action-RPG.

Jakiś czas temu Black Myth: Wukong pojawiło się w PlayStation Store, co sugeruje, że wkrótce może ruszyć przedsprzedaż wspomnianego tytułu. Game Science postanowiło tymczasem przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy opublikowali bowiem nowy gameplay trailer nadchodzącego action-RPG, które zabierze użytkowników do mrocznego świata inspirowanego chińską mitologią.

Black Myth: Wukong prezentuje się świetnie. Zobaczcie nowy gameplay trailer

W sieci pojawił się nowy zwiastun Black Myth: Wukong

Game Science postanowiło zaprezentować nowy zwiastun Black Myth: Wukong na wydarzeniu WeGame Tonight 2024. Najnowszy materiał promocyjny obiecującego action-RPG skupia się w dużej mierze na walce. Udostępnione przez deweloperów ujęcia pozwalają rzucić okiem przede wszystkim na starcia z różnego rodzaju bossami. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami Black Myth: Wukong ma wyróżniać się „dużą różnorodnością przeciwników”, a każdy z nich ma dysponować „unikatowymi mocami”. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli natomiast korzystać z różnego rodzaju czarów i zaklęć, by stawić czoła „potężnym i godnym rywalom”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Black Myth: Wukong powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 20 sierpnia 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!