Black Myth: Wukong już w PlayStation Store. Wkrótce może ruszyć przedsprzedaż

Mikołaj Ciesielski
2024/04/17 12:15
0
0

Nowe action-RPG zadebiutuje w tym roku również na PC i Xbox Series X/S.

Na The Game Awards 2023 poznaliśmy dokładną datę premiery Black Myth: Wukong. Zgodnie z zapowiedziami od debiutu wspomnianego tytułu dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, ale niewykluczone, że zainteresowani otrzymają wkrótce możliwość składania zamówień przedpremierowych. Nadchodzące action-RPG od studia Game Science doczekało się bowiem własnej strony w PlayStation Store.

Black Myth: Wukong już w PlayStation Store. Wkrótce może ruszyć przedsprzedaż

Black Myth: Wukong pojawiło się w PlayStation Store

Niestety Black Myth: Wukong nie jest obecnie dostępne do zakupu w PlayStation Store. Gracze mogą jednak rzucić okiem na kilka zrzutów ekranu z nadchodzącej produkcji studia Game Science, a także zapoznać się z opisem fabularnym wspomnianego tytułu. Nie zabrakło też miejsca na przedstawienie najważniejszych cech wspomnianego tytułu.

Wcielasz się w Przeznaczonego, na którego czekają wyzwania i cuda. Odkryj prawdę ukrywającą się pod zasłoną chwalebnej legendy z przeszłości. Jako Przeznaczony podczas swojej podróży spotkasz potężnych wrogów i godnych rywali. Nieustraszenie angażuj się w epickie starcia, w których nie ma mowy o poddaniu się – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Black Myth: Wukong powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 20 sierpnia 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!