Black Adam na nowym zwiastunie. DC Comics promuje swój tegoroczny hit

Radosław Krajewski
2022/09/09 07:40
0
0

Warner Bros. udostępnił nową zapowiedź Black Adam, który trafi do kin za półtora miesiąca.

Pomimo wyznaczenia nowych dat premier dwóch swoich nadchodzących filmów, DC Comics utrzymał debiut Black Adam na ten rok. Będzie to ostatnia produkcja z superbohaterskiego uniwersum studia, ale patrząc na najnowszy zwiastun filmu, jest na co czekać. Black Adam wygląda zaskakująco dobrze, a Dwayne Johnson może zaliczyć jedną z najlepszych ról w swojej karierze. Jeżeli cały film będzie tak dynamiczny i ekscytujący, jak zaprezentowany materiał, to o tę produkcję możemy być spokojni. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Black Adam na nowym zwiastunie. DC Comics promuje swój tegoroczny hit

Prawie 5000 lat po tym, jak został obdarzony wszechmocnymi mocami egipskich bogów – i równie szybko uwięziony – Black Adam zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobu, gotowy wyzwolić swoją wyjątkową formę sprawiedliwości we współczesnym świecie. Aby go powstrzymać i uratować świat na jego drodze staje drużyna bohaterów, złożona z Atom Smashera, Hawkmana, Cyclone i Doctor Fate.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca Sieroty, Tożsamości i Wyprawy do dżungli. W obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer oraz Uli Latukefu i Viola Davis.

Black Adam zadebiutuje w kinach już 21 października 2022.

Black Adam – nowy zwiastun

Black Adam – nowy zwiastun, Black Adam na nowym zwiastunie. DC Comics promuje swój tegoroczny hit
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!