Beckham – serial dokumentalny Netflixa o supergwieździe piłki nożnej

Krzysztof Żołyński
2023/09/23 09:05
0
0

Netflix opublikował oficjalny zwiastun serialu dokumentalnego Beckham, będącego obszerną biografią supergwiazdy piłki nożnej. Premiera na początku października.

Serial dokumentalny, zawiera nigdy wcześniej nie publikowany materiał filmowy i opowiada o błyskawicznej drodze Davida Beckhama - od skromnych początków w klasie robotniczej do światowej sławy piłkarza.

Beckham – serial dokumentalny Netflixa o supergwieździe piłki nożnej

Beckham to czteroczęściowy serial dokumentalny wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Fishera Stevensa. Zawiera mieszankę osobistych materiałów archiwalnych z ostatnich czterdziestu lat, szczerych wyznań gwiazdora oraz wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i postaciami futbolu, które były częścią jego monumentalnej podróży. Efektem jest intymny portret mężczyzny, a zarazem kronika świata sportu i celebrytów.

Beckham opowiada historię światowej gwiazdy futbolu i ikony kultury. David Beckham to jedno z najbardziej znanych nazwisk na świecie, a jednak niewiele osób wie, kim naprawdę jest. Od skromnych początków w klasie robotniczej we wschodnim Londynie, przez dążenie i determinację do zwycięstwa, po walkę o znalezienie równowagi między ambicją, miłością i rodziną, historia Davida to pasmo ogromnych wzlotów i upadków. Serial zawiera widzów w niesamowitą podróż i buduje zaskakującą, osobistą historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych i analizowanych sportowców wszechczasów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem jest uznany amerykański aktor/producent/filmowiec Fisher Stevens, reżyser filmów narracyjnych Just a Kiss, Stand Up Guys i Palmer, a także filmów dokumentalnych Mission Blue, Before the Flood i And We Go Green.

Netflix zaplanował premierę serialu o Beckhamie ma 4 października.

Zwiastun serialu Beckham

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!