Battlefield 7 z „najbardziej realistycznymi efektami zniszczenia”. DICE szykuje rewolucje

Radosław Krajewski
2024/01/14 09:00
0
0

DICE chce jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę.

Seria Battlefield przez wiele lat mogła poszczycić się efektami zniszczeń, co też twórcy często wykorzystywali w kampaniach marketingowych kolejnych odsłon serii. W ten sposób wyróżniali swoją produkcję na tle innych popularnych pierwszoosobowych strzelanin, w tym konkurencyjnej serii Call of Duty, oferując graczom w pełni zniszczalne otoczenie. Ale ten element mocno rozczarował graczy w Battlefield 2042. W następnej części DICE chce ponownie zachwycić fanów destrukcją otoczenia i szukają osoby, która zdoła stworzyć „najbardziej realistyczne i ekscytujące efekty zniszczenia w branży gier”.

Battlefield 7 z „najbardziej realistycznymi efektami zniszczenia”. DICE szykuje rewolucje

Battlefield 7 – DICE szykuje nowy system efektów zniszczenia

Studio poszukuje dyrektora ds. efektów wizualnych, który zaprojektuje system zniszczeń otoczenia nowej generacji. Zadaniem dyrektora będzie „tworzenie zoptymalizowanych i hiperrealistycznych efektów wizualnych w grze”. Najwyraźniej DICE chce podjąć rękawice z niedawno wydanym The Finals od byłych twórców Battlefielda, który chwalony jest za destrukcję wielu elementów na mapach.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że jedną z najważniejszych nowości w Battlefield 4 była mechanika o nazwie „Levolution”, która powodowała, że mapy zmieniały się w połowie rozgrywki, w wyniku ogromnych, destrukcyjnych zmian. Najwyraźniej Battlefield 6 ma doczekać się podobnej rewolucji, pozwalając graczom podczas zabawy kształtować otoczenie, aby pomagać swojej drużynie w osiągnięciu zwycięstwa.

O Battlefield 7 wciąż wiemy niewiele poza tym, że powstaje. Na premierę gry przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!