Battlefield 2042 wkrótce z nową mapą. DICE dzieli się pierwszymi informacjami

Mikołaj Ciesielski
2022/08/05 08:00

Deweloperzy zapowiadają, że nadchodząca lokacja uwzględnia opinie graczy.

W tym tygodniu Battlefield 2042 otrzymał kilka wyczekiwanych zmian. Deweloperzy ze studia DICE nie zamierzają jednak na tym poprzestawać. Wielkimi krokami zbliża się bowiem start drugiego sezonu zmagań, wraz z którym – jak można się było spodziewać – do najnowszej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin ma trafić nowa mapa. Jeden z deweloperów zdradził nieco informacji na temat nadchodzącej lokacji.

Battlefield 2042 z nową mapą. DICE słucha opinii i próśb graczy

Battlefield 2042 zostanie wzbogacony o nową mapę już we wrześniu. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery stosownej aktualizacji. Wiadomo natomiast, że przy projektowaniu lokacji DICE wzięło sobie do serca prośby oraz opinie graczy, o czym na jednej z transmisji live poinformował Shashank Uchil – główny projektant poziomów.

Niestety deweloper nie podzielił się zbyt wieloma szczegółami na temat nowej mapy. Wiadomo jednak, że nadchodzące pole bitwy będzie mniejsze od pozostałych lokacji, a na jego terenie znajdziemy m.in. więcej osłon. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną prezentację i kolejne szczegóły.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia DICE, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Battlefield 2042. Jedno słowo: Rozczarowanie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!