Barbie podpaliła Hollywood. Jednak będzie kontynuacja?

Krzysztof Żołyński
2023/08/14 18:30
0
0

Wielki sukces finansowy Barbie zachęcił do stworzenia kontynuacji. I chociaż ostatnio pojawiały się sprzeczne informacje, to tym razem podobno wszystko jest pewne. Film powstanie.

Jak ujawniają dobrze poinformowane źródła, w tej chwili kompletowana jest ekipa, która ma zająć się rozwojem kolejnej części przygód Barbie. Wszyscy zostali już podobno poinformowani, a wytwórni bardzo zależy, żeby nad kontynuacją pracowała dokładnie ta sama ekipa.

Barbie podpaliła Hollywood. Jednak będzie kontynuacja?

E-maile zostały wysłane, ale bardziej szczegółowe szczegóły muszą zostać sfinalizowane.

Barbie – wyreżyserowana przez Gretę Gerwig – weszła do kin w zeszłym miesiącu i błyskawicznie zdobyła serca widzów. Zainteresowanie filmem wciąż jest ogromne, a widowisko zarobiło do tej pory ponad miliard dolarów.

Barbie podpaliła Hollywood. Panuje pośpiech, by zarobić na innych lalkach

Projekt był autorskim pomysłem Margot, która w 2018 roku zwróciła się do producenta zabawek, firmy Mattel, o udostępnienie praw do realizacji filmu. Jest to także pierwsze dzieło tej reżyserki, które zarobiło tak ogromne pieniądze. Co ciekawe, niedawno zasugerowała, że po premierze filmu nie ma żadnych planów przywrócenia Barbie na duży ekran.

GramTV przedstawia:

To nie film o lalkach – recenzja Barbie

W tej chwili to wszystko, co mam. Czuję się tak po premierze każdego filmu, jakbym już nigdy nie miała mieć innego pomysłu i wszystko, co kiedykolwiek chciałem zrobić, już się wydarzyło. Nie chciałbym zniszczyć czyichś marzeń, ale w tej chwili jestem całkowicie wyzerowana.

Niedawno pojawiły się pogłoski, że w hollywoodzkich studiach zawrzało i wszystkie chcą robić filmy z zabawkami. Wiadomo też, że nowy projekt oparty na miniaturowych lalkach Polly Pocket – z Lily Collins w roli głównej, w reżyserii Leny Dunham – dostał zielone światło dla realizacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!