Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nie liczcie na premierę pełnej wersji Baldur's Gate III w tym roku

Maria Wawrzyniak
2021/06/20 16:00

Przedstawiciel studia Larian, Swen Vincke, potwierdził, że produkcja nie opuści w tym roku wczesnego dostępu.

Kilka dni temu na łamach oficjalnego kanału serwisu GameSpot na YouTubie pojawił się (podajemy za serwisem PC Gamer) wywiad z przedstawicielem zespołu Larian Studios. Swen Vincke zdradził, że pełna wersja gry Baldur’s Gate III, która aktualnie znajduje się we wczesnym dostępie, zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Deweloperzy bardzo starają się, aby ukończyć prace nad tytułem jak najszybciej, ale na premierę nie mamy co liczyć. Nie dowiedzieliśmy się też niczego na temat wersji na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Najprawdopodobniej konsolowe wydanie pojawi się jeszcze później.Nie liczcie na premierę pełnej wersji Baldur's Gate III w tym roku

Przypomnijmy jeszcze, że Baldur’s Gate III jest dostępne na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz GOG.com. Gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu 6 października ubiegłego roku. Pod tym adresem możecie znaleźć artykuł Myszastego, który podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
TajemniczyDonPedro
Gramowicz
21/06/2021 08:57

Czy ten nius kogoś zaskoczył? Po tym, co widziałem w EA dawałem studiu 1,5-2 lata na doszlifowanie gry. I to przy bardzo pomyślnych wiatrach.