Awatar: Ostatni władca wiatru z finalnym zwiastunem. Szykuje się epicka historia

Radosław Krajewski
2024/02/21 11:45
0
0

Netflix podzielił się ostatnim zwiastunem aktorskiej wersji Awatara: Ostatniego władcy wiatru, który już jutro zadebiutuje na platformie.

Nadchodzi jedna z najgorętszych premier lutego. Już jutro na Netflixie zadebiutuje Awatar: Ostatni władca wiatru, czyli oczekiwana aktorska wersja popularnego serialu animowanego z 2005 roku. Z tej okazji platforma wypuściła finalny zwiastun swojej produkcji, który pokazuje kilka nowych scen, w tym sporo akcji, magii żywiołów i wizualny rozmach z wykorzystaniem efektów specjalnych. Zwiastun Awatara: Ostatniego władcy wiatru zobaczycie poniżej.

Awatar: Ostatni władca wiatru z finalnym zwiastunem. Szykuje się epicka historia

Akcja serialu rozgrywa się w rozdartym wojną świecie inspirowanym kulturą Azji i rdzennych Amerykanów, gdzie niektórzy ludzie potrafią „nagiąć” jeden z czterech klasycznych żywiołów – wodę, ziemię, ogień i powietrze. Aang, Awatar i ostatni żyjący mag powietrza, jest pomostem między światem śmiertelników oraz duchów i jedynym, który jest w stanie wykorzystać wszystkie cztery żywioły. Awatar utrzymuje równowagę świata i natury, aby zaprowadzić pokój, a Aang staje przed odpowiedzialnością za położenie kresu ambicjom militarystycznego Narodu Ognia, którzy chcą podbić świat. Wraz ze swoimi nowymi towarzyszami – Katarą i Sokką, Aang postanawia zapanować nad czterema żywiołami. Chłopak ścigany jest przez Zuko, wygnanego księcia Narodu Ognia, który stara się odzyskać honor poprzez pojmanie Avatara.

Twórcą serialu jest Albert Kim, który wcześniej pracował nad Nikitą i Jeźdźcem bez głowy. W obsadzie znaleźli się: Gordon Cormier, Dallas Liu, Kiawentiio, Daniel Dae Kim, Ken Leung, Maria Zhang, Elizabeth Yu, Lim Kay Siu, A Martinez, Amber Midthunder, Yvonne Chapman, Tamlyn Tomita, Casey Camp-Horinek, C. S. Lee, Danny Pudi, Utkarsh Ambudkar i James Sie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Awatar: Ostatni władca wiatru pojawi się na Netflixie już jutro, czyli 22 lutego.

Awatar: Ostatni władca wiatru – finalny zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!