Awatar: Ostatni władca wiatru hitem Netflixa. Oglądalność lepsza niż One Piece

Radosław Krajewski
2024/02/28 14:00
0
0

Platforma ma nowy hit, więc zamówienie drugiego sezonu wydaje się jedynie kwestią czasu.

W miniony czwartek Awatar: Ostatni władca wiatru zadebiutował na Netflixie. Platforma podała nowe wyniki oglądalności za poprzedni tydzień i w ciągu pierwszych czterech dni aktorska wersja popularnej animacji z 2005 roku zaliczyła 21,2 mln wyświetleń, co daje 153,4 mln godzin obejrzanych przez widzów.

Awatar: Ostatni władca wiatru hitem Netflixa. Oglądalność lepsza niż One Piece

Awatar: Ostatni władca wiatru z lepszą oglądalnością niż One Piece

Oglądalność Awatara: Ostatniego władcy wiatru jest lepsza o 15% od wrześniowego debiutu One Piece. Aktorska adaptacja popularnej mangi, która stała się jednym z największych ubiegłorocznych hitów Netflixa, przez pierwsze kilka dni od premiery mogła pochwalić się 18,5 mln wyświetleń. Serial w kolejnych tygodniach zyskiwał widzów, aż trzy razy z rzędu zajmując pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych anglojęzycznych seriali platformy. One Piece utrzymywał się łącznie przez osiem tygodni na wspomnianej liście.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że Awatar: Ostatni władca wiatru pomimo mieszanych ocen przyciągnął widzów i zdołał ich utrzymać do końca sezonu. Netflix w najbliższych tygodniach powinien podjąć oficjalną decyzję dotyczącą losów serialu. Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego, to drugi sezon zostanie zamówiony.

Awatar: Ostatni władca wiatru z lepszą oglądalnością niż One Piece, Awatar: Ostatni władca wiatru hitem Netflixa. Oglądalność lepsza niż One Piece
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!