Avengersów już nie ma. Kevin Feige potwierdził rozpad drużyny

Radosław Krajewski
2022/09/12 13:40

Koniec pewnej epoki.

Filmowi Avengersi obchodzą w tym roku swoje dziesięciolecie istnienia. Okrągłą rocznicę należałoby odpowiednio uczcić, ale jak się okazuje, nie ma komu. Podczas zakończonego już D23 Expo na panelu Marvela Kevin Feige ogłosił oficjalny skład drużyny Thunderbolts, jednocześnie potwierdzając, że jest to jedyna obecnie istniejąca ziemska drużyna w MCU. Prezes Marvel Studios przyznał, że na tym etapie rozwoju uniwersum, Avengersi nie istnieją.

Avengersów już nie ma. Kevin Feige potwierdził rozpad drużyny

MCU ma nową grupę bohaterów

Jedną z rzeczy w nowym filmie Kapitana Ameryki jest to, że obecnie istnieje świat bez Avengers. Sam Wilson jest Kapitanem w czasach, gdy nie ma organizacji Avengers.

Ale tylko dlatego, że nie ma drużyny Avengers, nie oznacza to, że nie ma grupy superbohaterów w MCU. Być może nie jest to grupa, jak Avengers, ale jest pewna ekipa, która nazywa się Thunderbolts.

GramTV przedstawia:

W rzeczywistości już w Avengers: Wojna bez granic trudno było oszacować, czy dany superbohater należy do drużyny Avengers, czy po prostu spełnia swoje powinności ratując świat przed zagrożeniem ze strony Thanosa. Ciężko sobie jednak wyobrazić, aby drużyna miała obecnie funkcjonować bez trzech swoich najważniejszych członków, czyli Tony’ego Starka, Steve’a Rogersa i Natashy Romanoff. Rozbrat z Avengersami nie będzie jednak zbyt długi. Jak wiemy z zapowiedzi nowych filmów z tegorocznego San Diego Comic Con, obecna saga MCU zakończy się dwiema nowymi odsłonami przygód Avengersów, które zadebiutują w 2025 roku.

Komentarze
1
Gotenssjgoddark
Gramowicz
12/09/2022 17:18

ciekawe czy te info wogóle jest prawdziwe ...............