Avatar: Frontiers of Pandora otrzyma tryb fotograficzny, ale są też złe wieści

Mikołaj Ciesielski
2023/11/09 09:15
1
0

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat nadchodzącej produkcji studia Massive Entertainment.

Pod koniec października do sieci trafił obszerny gameplay z Avatar: Frontiers of Pandora. Premiera wspomnianego tytułu zbliża się natomiast wielkimi krokami, dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że studio Massive Entertainment dzieli się kolejnymi szczegółami na temat swojej produkcji. Tym razem dowiedzieliśmy się, czy w Avatar: Frontiers of Pandora dostępny będzie tryb fotograficzny oraz Nowa Gra Plus.

Avatar: Frontiers of Pandora otrzyma tryb fotograficzny, ale są też złe wieści

Avatar: Frontiers of Pandora pozwoli uchwycić piękno Pandory. W grze zabraknie jednak innego popularnego wśród graczy trybu

Redakcja Game Informer opublikowała materiał wideo, w którym twórcy Avatar: Frontiers of Pandora odpowiedzieli na kilkadziesiąt pytań związanych z grą. Jedno z nich dotyczyło właśnie trybu fotograficznego, który – jak się okazuje – będzie dostępny we wspomnianej produkcji. Wiadomość ta z pewnością ucieszy miłośników uniwersum wykreowanego przez Jamesa Camerona, których fascynuje tytułowa Pandora.

Niestety deweloperzy mają złe wieści dla fanów trybu Nowa Gra Plus. Zgodnie z przekazanymi informacjami w Avatar: Frontiers of Pandora zabraknie lubianego przez wielu graczy wariantu rozgrywki. Massive Entertainment mogłoby oczywiście dodać wspomnianą opcję w jednej z popremierowych aktualizacji, ale studio najwyraźniej nie ma takich planów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 7 grudnia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji studia Massive Entertainment.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
09/11/2023 11:04

A po co ng+ do gry-usługi typu far cry? Przecież tam cały gameplay polega na odkrywaniu świata i zbieraniu surowców. Gdyby zacząć grę od nowa mając wszystkie ulepszenia nie byłoby sensu przechodzić gry w ogóle.