Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Avatar: Frontiers of Pandora – do sieci wyciekła data premiery. Jesienny debiut?

Maria Wawrzyniak
2022/06/30 20:30

Tom Henderson ujawnił dokładną datę premiery produkcji studia Massive Entertainment – ta miałaby ukazać się na rynku jesienią bieżącego roku.

Jak podaje serwis Comic Book, branżowy dziennikarz – Tom Henderson – udostępnił obszerny artykuł na łamach portalu Exputer, gdzie ujawnił, że gra Avatar: Frontiers of Pandora ma zadebiutować na rynku 18 listopada bieżącego roku. Jeśli jest to prawda, społeczność może zacierać rączki; produkcja studia Massive Entertainment zaliczyła już bowiem dwa opóźnienia, a wydawca, czyli firma Ubisoft, nie ogłosiła do tej pory trzeciej obsuwy, która mogłaby wówczas zasugerować debiut w przyszłym roku.

Avatar: Frontiers of Pandora – do sieci wyciekła data premiery. Jesienny debiut?

Choć warto wciąż pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z plotkami, Henderson w przeszłości wielokrotnie dowodził, iż należy do grupy naprawdę dobrze poinformowanych insiderów. Jedno jest pewne: jesień bieżącego roku zapowiada się naprawdę interesująco. Teraz pozostaje jedynie czekać na oficjalne informacje od samego Ubisoftu – być może otrzymamy je na tegorocznym gamescomie. Przypomnijmy, że gra ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!