Atomic Heart na obszernym gameplayu. Znamy długość gry

DK
2022/09/05 17:10

Redakcja GamingBolt.com zdradza garść nowych szczegółów na temat rosyjskiego shootera.

Od dłuższego czasu wiemy, że rosyjskie studio Mundfish pracuje nad shooterem sci-fi Atomic Heart. Portal GamingBolt.com miał ostatnio okazję rzucić okiem na tę produkcję. W rezultacie powstał 7-minutowy filmik z omówieniem podstawowych zasad rozgrywki. Wideo zamieszczamy na samym dole.

Atomic Heart na obszernym gameplayu. Znamy długość gry

Akcja tytułu ma rozgrywać się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ZSRR po II wojnie światowej rozwinęło się technologicznie i wyprodukowało masę robotów, które założyły własne miasta. Jednak nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem – maszyny wszczęły bunt przeciwko ludzkości. Wcielimy się w agenta, który będzie próbował zatrzymać roboty, używając przeróżnych rodzajów broni i ponadnaturalnych umiejętności (jak na przykład telekinezy czy wodnej rękawicy).

Autor nagrania zachwala styl graficzny strzelanki – jego zdaniem grafika i kolory przyciągają wzrok. Zaletą FPS-a według GamingBolt.com będzie też różnorodność rodzajów przeciwników – jest tego naprawdę dużo. Redaktor zdradził ponadto informację na temat długości Atomic Heart – przejście tytułu zajmie nam około 20 godzin.

Atomic Heart – data premiery i platformy

Na razie rosyjski deweloper nie ujawnił jeszcze dokładnej daty premiery FPS-a. Wcześniej mówiło się o jakiejś dacie pomiędzy wrześniem a grudniem 2022, ale to na razie nie zostało potwierdzone. Co wiemy na pewno, to to, że tytuł trafi na pecety i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. W momencie premiery rosyjski shooter pojawi się też w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
05/09/2022 18:54

Wygląda ciekawie gierka wyjdzie się zobaczy