Czekacie na Atlas Fallen od twórców The Surge? Znamy przybliżoną datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/09/10 15:30

Focus Entertainment ujawniło, kiedy możemy spodziewać się debiutu nowego action-RPG od studia Deck13.

Czekacie na Atlas Fallen od twórców The Surge? Znamy przybliżoną datę premiery

W trakcie Gamescom Opening Night Live doczekaliśmy się zapowiedzi Atlas Fallen, czyli nowego action-RPG od twórców serii The Surge. Podczas wspomnianego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że gra ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku. Zabrakło jednak konkretów. Na szczęście Focus Entertainemnt – wydawca gry – postanowił podzielić się dodatkowymi szczegółami dotyczącymi premiery wspomnianej produkcji.

Atlas Fallen zadebiutuje wiosną 2023 roku

Za sprawą opublikowanej w tym tygodniu informacji prasowej ujawniono, że Atlas Fallen zadebiutuje wiosną 2023 roku. Na dokładną datę premiery musimy jednak jeszcze nieco poczekać. Wydawca jest przekonany, że wspomniany termin pozwoli deweloperom ze studia Deck13 „zmaksymalizować potencjał” nowej marki.

Trzeba przyznać, że to całkiem rozsądny ruch ze strony Focus Entertainemnt. Na początku przyszłego roku pojawi się bowiem kilka głośnych tytułów w postaci Forspoken, Dead Island 2, czy też Hogwarts Legacy. Jesień z pewnością również będzie całkiem zatłoczona. Okres pomiędzy marcem a czerwcem wydaje się więc być idealnym momentem na premierę Atlas Fallen.

Atlas Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma charakteryzować się pełnym sekretów „niezwykłym światem fantasy”. W trakcie rozgrywki gracze stawią natomiast czoła „legendarnym stworom”, a także wezmą udział w „spektakularnych walkach”. Całość brzmi całkiem interesująco i na ten moment nie pozostaje nic innego, jak czekać na pierwsze fragmenty rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!