Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca z polskim zwiastunem. Potwierdzono datę premiery

Radosław Krajewski
2022/11/03 11:40
0
0

Nowe przygody dwójki Galów zobaczymy także w polskich kin.

Dystrybutor Kino Świat oficjalnie potwierdził wprowadzenie do polskich kin nowego aktorskiego filmu z przygodami Asteriksa i Obeliksa. Z tej okazji wypuścili zwiastun produkcji z polskim dubbingiem. Potwierdzili również wcześniejsze informacje, że Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca zadebiutuje w Polsce 10 lutego 2023 roku, więc zaledwie kilka dni po premierze we Francji. Polski zwiastun oraz plakat produkcji zobaczycie poniżej.

Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca z polskim zwiastunem. Potwierdzono datę premiery

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserował Guillaume Canet, twórca Więzów krwi i Faceta do wymiany, który takze wciela się w Asterixa. W obsadzie znaleźli się: Gilles Lellouche (Obelix), Vincent Cassel (Cezar), Marion Cotillard (Kleopatra), Jonathan Cohen (Finalthesisa), a także Ramzy Bedia, Julie Chen, Linh-Dan Pham i Pierre Richard, oraz Zlatan Ibrahimovic, jako Oneofus.

Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca – polski zwiastun i plakat

Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca – polski zwiastun i plakat, Asteriks i Obeliks: Imperium Słońca z polskim zwiastunem. Potwierdzono datę premiery
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!