Assassin’s Creed Valhalla będzie dużo mniejsze po ogromnej aktualizacji

LM
2021/12/09 16:00
0
0

Ubisoft robi porządki przed drugim rokiem wsparcia dla Assassin’s Creed Valhalla. Aktualizacja zwolni sporo miejsca na dyskach.

Assassin’s Creed Valhalla będzie dużo mniejsze po ogromnej aktualizacji

Wygląda na to, że jeśli od dłuższego czasu bawicie się z Assassin’s Creed Valhalla, to przy kolejnej aktualizacji załapiecie się pobieranie gry na nowo. Ubisoft zapowiedział restrukturyzację plików gry przy okazji łatki oznaczonej numerem 1.4.1. Ta ma zagwarantować szybsze czasy ładowania i poprawić ogólną wydajność, a przy tym zredukować ogólną ilość miejsca, jaką gra zajmuje na dyskach. Na drodze do osiągnięcia takiego rezultatu stanie jednak nawet 77 GB danych, które trzeba będzie pobrać na nowo. Po operacji Valhalla schudnie o nawet 44 GB na takich Xbox Series S.

Premierę aktualizacji 1.4.1 zaplanowano na kolejny tydzień. Najwyraźniej Ubisoft postanowił nieco uprzątnąć kod gry w ramach przygotowań do następnego roku wsparcia dla tytułu. Niedawno słyszeliśmy, że gra ma otrzymać rozszerzenia na nawet 40 godzin rozgrywki, więc dodatkowe miejsce na nośnikach z pewnością się przyda.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowało w 2020 roku na PC i konsolach. Gra doczekała się dwóch fabularnych dodatków – Gniew druidów i Oblężenie Paryża.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!