Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge. Ubisoft zaprasza do wzięcia udziału w wyzwaniu

Patrycja Pietrowska
2024/06/20 11:00
1
0

Francuska firma zorganizowała specjalne wyzwanie związane z Assassin’s Creed Shadows.

W połowie maja bieżącego roku Ubisoft podzielił się pierwszym zwiastunem Assassin’s Creed Shadows. Od tego czasu dowiedzieliśmy się między innymi, że produkcja zaoferuje wielką mapę, a także pozwoli „przez większość” czasu grać jedną z dwóch dostępnych postaci. Teraz francuska firma postanowiła zorganizować specjalne wyzwanie na TikToku – Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge.

Assassin’s Creed Shadows
Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft zaprasza na Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge

W listopadzie 2024 roku gracze będą mogli zapoznać się z przygotowaną przez Ubisoft kolejną odsłoną serii Assassin’s Creed Shadows. Tymczasem francuska firma postanowiła przygotować specjalnie wyzwanie na TikToku, w ramach którego zainteresowani otrzymają możliwość użyczenia swojego głosu postaciom w nadchodzącej produkcji. Zwycięzcy Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge będą mieli okazję dołączyć do sesji nagraniowej prowadzanej przez profesjonalistów i przyjrzeć się bliżej pracy aktorów i aktorek głosowych.

Jak zaznacza Ubisoft, konkurs dostępny jest wyłącznie w językach, które otrzymają dubbing w Assassin’s Creed Shadows – angielskim, japońskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, kastylijskim i brazylijskim portugalskim. Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy wybrać jeden z przerywników filmowych dostępnych na lokalnych kontach Assassin’s Creed na TikToku, a następnie – z pomocą funkcji duetu – nagrać swój głos podążając za scenariuszem. Po wykonaniu tych kroków należy opublikować film na swoim profilu z hashtagiem #AssassinsCreedDubbingChallenge.

GramTV przedstawia:

Ubisoft podkreśla również, że „głosy głównych bohaterów i NPC w Assassin’s Creed Shadows zostały nagrane przez profesjonalistów”. Celem wyzwania ma być natomiast zapewnienie „zabawnej aktywności”, dzięki której zwycięzcy będą mogli uczestniczyć w sesji nagraniowej i dowiedzieć się więcej o pracy aktorów i aktorek głosowych. Zainteresowani udziałem w wyzwaniu odnajdą regulamin w tym miejscu.

Na zakończenie przypomnijmy, że Assassin’s Creed Shadows zadebiutuje 15 listopada 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/06/2024 22:57

Nie ma rodzimego języka. Szkoda. Pewnie dalej jesteśmy za małym rynkiem.