Assassin’s Creed Red i Hexe mają termin premiery. To największe inwestycje w gry singleplayerowe Ubisoftu

Radosław Krajewski
2024/01/14 15:00
0
0

Na premierę jednej z tych gier przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Assassin’s Creed ma powrócić w tym roku z nową odsłoną zatytułowaną roboczo Red. Według doniesień z ubiegłego roku produkcja zaoferuje jeszcze większą mapę niż Assassin’s Creed Valhalla. Gracze otrzymają więc kolejną ogromną odsłonę serii, w której będą mogli spędzić dziesiątki, a nawet setki godzin. Nowymi informacjami o Assassin’s Creed Red oraz Assassin’s Creed Hexe, podzielił się insider znany jako JorRaptor. Ujawnił termin premiery i przedstawił skalę przedsięwzięcia, jakie Ubisoft poczynił w dwóch nadchodzących odsłonach serii.

Assassin’s Creed Red i Hexe mają termin premiery. To największe inwestycje w gry singleplayerowe Ubisoftu

Assassin’s Creed Red i Hexe – termin premiery

JorRaptor ujawnił, że Assassin’s Creed Red i Hexe to dwie z „największych inwestycji, jakie Ubisoft kiedykolwiek dokonał w zakresie gier dla pojedynczego gracza”. Wygląda więc na to, że plotki o produkcjach większych rozmiarów od Assassin’s Creed Valhalla nie były przesadzone i otrzymamy wysokobudżetowe produkcje, które zapewnią długi główny wątek i mnóstwo aktywności pobocznych, a także mechanik i gameplayowych rozwiązań, których nie widzieliśmy w poprzedniej odsłonie serii.

GramTV przedstawia:

Insider dodał, że AC Red zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Zapowiedzi możemy spodziewać się w maju lub czerwcu, zaś premiery oczekiwać na jesień. O wiele dłużej będziemy musieli poczekać na Assassin’s Creed Hexe, które ma zadebiutować dopiero w 2026 roku. W tej chwili nie wiadomo, czy Ubisoft zamierza w przyszłym roku wypełnić jakoś lukę, czy też 2025 rok będzie stał pod znakiem braku nowych przygód z serii Assassin’s Creed.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!