Armia złodziei na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje spin-off serii Snydera

Radosław Krajewski
2021/07/26 08:00

Platforma streamingowa zaprezentowała pierwszy zwiastun spin-offu Armii umarłych.

Armia umarłych okazała się wielkim hitem Netflixa. Platforma zdawała sobie sprawę, że nowa seria Zacka Snydera ma ogromny potencjał, dlatego jeszcze przed premierą pierwszej części zapowiedzieli dwa spin-offy. Pierwszym z nich jest Armia złodziei, która kilka dni temu otrzymała pierwszy plakat. Podczas kończącego się właśnie Comic-Conu w San Diego, platforma zaprezentowała wypełniony akcją oraz humorem zwiastun produkcji. Wiele wskazuje na to, że spin-off o Dieterze stanie się równie wielkim hitem, co film Snydera. Efektowny zwiastun filmu zobaczycie poniżej.Armia złodziei na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje spin-off serii SnyderaW Armii złodziei ponownie spotkamy Ludwiga Dietera, kasjera z małego miasteczka, który zostaje wciągnięty w przygodę życia, gdy tajemnicza kobieta rekrutuje go do grupy najbardziej poszukiwanych przez Interpol przestępców, próbujących napaść na kilka legendarnych, niemożliwych do złamania sejfów w całej Europie.

Reżyserem filmu jest Matthias Schweighofer, który wciela się również w głównego bohatera. W obsadzie znaleźli się również: Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan, Jonathan Cohen. Armia złodziei zadebiutuje na Netflixie już tej jesieni.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
26/07/2021 08:34

Aha, gdzieś przeczytałem że ​Schweighofer to kolega Snydera i ten chce mu pomóc wbić się do Hollywood. Wszystko jasne...

wolff01
Gramowicz
26/07/2021 08:12

Film o włamaniu do sejfu jako spinoff serii o zombiakach. Logic.

Snyder stał się dla mnie chyba najbardziej cringowym reżyserem ostatnich lat...