ARK: Survival Ascended z datą premiery na PS5. Wildcard Studio ma dobre wieści

Mikołaj Ciesielski
2023/11/29 10:55
0
0

Remake ARK: Survival Evolved zadebiutuje na konsolach Sony nieco szybciej, niż zapowiadano.

W zeszłym tygodniu ARK: Survival Ascended zadebiutowało wreszcie na Xbox Series X/S. Studio Wildcard poinformowało wówczas również, że wersja na PlayStation 5 ukaże się nieco później, niż pierwotnie planowano, bo dopiero na początku grudnia bieżącego roku. Okazuje się jednak, że deweloperzy uporali się już z „pewnymi problemami technicznymi”, a wspomniana produkcja jeszcze w tym miesiącu trafi w ręce posiadaczy konsol Sony.

ARK: Survival Ascended z datą premiery na PS5. Wildcard Studio ma dobre wieści

ARK: Survival Ascended zmierza na PlayStation 5. Premiera jeszcze w tym tygodniu

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) deweloperzy poinformowali, że ARK: Survival Ascended zadebiutuje na PlayStation 5 już jutro, czyli 30 listopada 2023 roku o 18:00 czasu polskiego.

Studio Wildcard podkreśla także, że serwery zostaną uruchomione kilka godzin po premierze, aby każdy mógł bez problemów pobrać pliki niezbędne do uruchomienia gry. W udostępnionym komunikacie deweloperzy podziękowali również wszystkim za „cenne wsparcie”.

Czy jesteś gotowy, aby założyć plemię, oswoić i hodować setki gatunków dinozaurów i innych pierwotnych stworzeń, odkrywać, wytwarzać, budować i walczyć o swoją drogę na szczyt łańcucha pokarmowego? Twój nowy świat czeka… przejdź przez lustro i dołącz do niego! – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że ARK: Survival Ascended to remake ARK: Survival Evolved z 2017 roku. Odświeżona wersja powstała na silniku Unreal Engine 5 i została opracowana przez twórców oryginału. Wildcard opracowało wspomniany tytuł z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!