ARK: Survival Ascended będzie jeszcze droższe. Zaskakująca reakcja deweloperów

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/10 19:45
0
0

Deweloperzy podjęli zaskakującą decyzję po krytyce graczy – remaster będzie jeszcze droższy, bo zaoferuje dodatki zamiast ARK 2.

Przedstawiciele studia Wildcard po raz kolejny zaskoczyli graczy – nie mamy tutaj nie myśli czegoś pozytywnego. Jak bowiem podaje między innymi serwis VG247, ostro krytykowany remaster ARK: Survival Evolved o podtytule Survival Ascended będzie… jeszcze droższy. Już tłumaczymy.

ARK: Survival Ascended będzie jeszcze droższe. Zaskakująca reakcja deweloperów

Remaster ARK będzie jeszcze droższy

W oświadczeniu opublikowanym przez deweloperów na forum Steam czytamy, że teraz remaster będzie sprzedawany w cenie nie 50, a 60 dolarów w postaci pakietu, który zapewni dostęp do wszystkich przyszłych dodatków oraz map tworzonych przez społeczność. Co jednak ciekawe, twórcy nie zmienili swojej decyzji w sprawie serwerów podstawowej gry – te wciąż zostaną wyłączone w momencie premiery remastera. ARK 2 zakupimy natomiast oddzielnie.

Naszą intencją było zapewnienie pakietu dwóch produktów w cenie jednego. Nie był to jednak najlepszy ruch. To nasza wina; połączenie ARK: Survival Ascended z ARK 2 oraz przyszłymi DLC nie byłoby optymalne – zwłaszcza że nie moglibyście ocenić sequela, bo żadna zawartość nie byłaby jeszcze dostępna.

GramTV przedstawia:

Gracze są podzieleni. Niektórzy dziękują za możliwość zakupienia remastera oraz dodatków w jednym pakiecie, inni zaś twierdzą, że w ten sposób deweloperzy zarobią więcej pieniędzy, podczas gdy tak naprawdę udają, że robią to dla społeczności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!