DLC do ARK: Survival Ascended na zwiastunie. Scorched Earth zadebiutowało już na rynku

Patrycja Pietrowska
2024/04/02 16:30
0
0

Gracze ARK: Survival Ascended mogą już cieszyć się nowościami oferowanymi przez DLC Scorched Earth.

Jakiś czas temu informowaliśmy o aktualizacji ARK: Survival Ascended, która miała utorować drogę nadchodzącemu DLC. Tymczasem rozszerzenie pod nazwą Scorched Earth zadebiutowało już na rynku i oferuje sporo nowości. Do sieci trafił również najnowszy zwiastun prezentujący atrakcje, które wprowadza dodatek.

DLC do ARK: Survival Ascended na zwiastunie. Scorched Earth zadebiutowało już na rynku

ARK: Survival Ascended – Scorched Earth już dostępne. Zwiastun prezentuje nowości

Rozszerzenie o nazwie Scorched Earth jest już dostępne dla posiadaczy ARK: Survival Ascended. Dodatek zabiera graczy do zupełnie nowej krainy, w której znajduje się sześć biomów w pustynnym klimacie. Zainteresowani będą mieli okazję przemierzać wydmy, wysoką pustynię, góry, kaniony, badlandy oraz oazy z własnym ekosystemem.

DLC oferuje również kolejne zwierzęta do oswojenia, a także ponad 50 nowych przedmiotów takich jak bumerangi czy namioty, bazy wzmocnią studnie, turbiny wiatrowe i rafinerie. Jak zapewniają twórcy, dodatkowe narzędzia mogą służyć do stworzenia zupełnie nowej strategii przetrwania lub samoobrony. W sieci pojawił się również zwiastun, który prezentuje wprowadzone atrakcje, a pełen opis nowości znajduje się w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o odbiór rozszerzenia, na platformie Steam oceny aktualnie są zakwalifikowane jako „mieszane”. 68% ze 126 opinii jest pozytywnych, a gracze narzekają głównie na optymalizację. Z drugiej strony pojawiają się głosy chwalące nową zawartość i oprawę wizualną.

Na zakończenie przypominamy, że ARK: Survival Ascended to remake ARK: Survival Evolved, który powstał na silniku Unreal Engine 5. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!