Najnowsza aktualizacja ARK: Survival Ascended toruje drogę nadchodzącemu DLC

Patrycja Pietrowska
2024/03/13 10:15
0
0

Aktualizacja ARK: Survival Ascended ma pomóc twórcom przygotować się do premiery Scorched Earth.

ARK: Survival Ascended nie miało łatwych początków – kilkukrotnie opóźniana premiera na konsolach i kiepska komunikacja ze strony twórców mogła wywoływać irytację wśród graczy. Tymczasem od momentu debiutu gry na rynku minęło już kilka miesięcy, a do produkcji jeszcze w tym miesiącu ma trafić rozszerzenie Scorched Earth. Jak się okazuje, najnowsza aktualizacja nie tylko toruje drogę dla nadciągającego DLC, ale także wprowadza kilka zmian i poprawek.

Najnowsza aktualizacja ARK: Survival Ascended toruje drogę nadchodzącemu DLC

ARK: Survival Ascended z aktualizacją do wersji 36.8 wprowadza zmiany w proporcjach kobiecej postaci

Jak informują na oficjalnym forum ARK: Survival Ascended twórcy, aktualizacja gry pomaga przygotować się deweloperom na nadchodzącą premierę Scorched Earth. Łatka toruje drogę rozszerzeniu, wprowadzając zmiany w zakresie optymalizacji rozmiaru plików tak, aby z momentem debiutu DLC zapewnić płynniejsze i szybsze pobieranie dodatku. Jednak to nie wszystkie aspekty, które obejmuje najnowsza aktualizacja.
Deweloperzy zadbali bowiem również o kwestię proporcji postaci ludzkich, szczególnie kobiecych. Ponadto do gry trafiło ulepszone narzędzie Scissors, które pozwala zainteresowanym dostosować wygląd postaci w dowolnym momencie. Aktualizacja ARK: Survival Ascended wprowadza także szereg poprawek błędów, w tym naprawia problemy z mapami, awariami serwerów czy niektórymi exploitami. Pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.
Na zakończenie warto przypomnieć, że ARK: Survival Ascended stanowi remake Ark: Survival Evolved. Odświeżona wersja gry powstała na silniku Unreal Engine 5.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!