Apple TV+ znowu podrożeje. Podwyżki będą spore

Krzysztof Żołyński
2023/10/27 09:15
0
0

Apple zapowiada podwyżki cen swoich usług. Niektóre będą bardzo duże. W ramach akcji zdrożeje także Apple TV+.

O zmianach w cen usłyszeli już subskrybenci wielu serwisów streamingowych - Spotify, Netflix i Disney+, a teraz dołącza do tego grona Apple. Amerykański koncern zapowiedział zmiany w cennikach, a niektóre z nich to prawie połowa dotychczasowej stawki. W tej chwili znane są ceny dla odbiorców w USA, ale wkroczenie wyższych cen do innych regionów to z pewnością kwestia niedługiego czasu.

Apple TV+ znowu podrożeje. Podwyżki będą spore

W tym wypadku zwiększenie cen dotyczy praktycznie każdego, płatnego abonamentu oferowanego przez Apple. Cena miesięcznego dostępu do serwisu Apple TV+ — zamiast dotychczasowych 6,99 dolarów — wynosi teraz 9,99 dolarów, a więc 43 proc. więcej. I jest to druga podwyżka w przeciągu kilku miesięcy.

Apple podnosi ceny abonamentów swoich usług

Dodatkowo podrożeje także Apple Arcade. Co prawda biblioteka jest wciąż rozbudowywana i oferuje w tej chwili dostęp do naprawdę dużego i różnorodnego zestawu gier, ale zmiana ceny to przyrost z 4,99 do 6,99 dolarów, a więc niemało.

GramTV przedstawia:

Podrożeje również pakiet Apple One, w skład, którego wchodzą: Apple TV+, Apple Arcade, Apple Music i 50 GB przestrzeni w iCloud. Dotychczas kosztował 16,95 dolarów, a po podwyżce trzeba będzie zapłacić 19,95 dolarów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!