Apocalypse Party podbija Steam! Popularność gry stale rośnie

Jakub Smolak
2023/12/05 20:00
0
0

Roguelike autorstwa Breaker Games przypadł do gustu graczom.

Apocalypse Party to propozycja od niezależnego studia Breaker Games. Gra zadebiutowała na rynku 1 grudnia, a twórcy już mogą mówić o niemałym sukcesie. Produkcja cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem, które najprawdopodobniej będzie rosnąć.

Apocalypse Party podbija Steam! Popularność gry stale rośnie

Gracze chwalą Apocalypse Party za intensywność rozgrywki

Apocalypse Party jest przedstawicielem gatunku roguelike, w którym akcję obserwujemy z góry. Oczywiście, podczas zabawy gracze zmierzą się z hordami nieumarłych, wykorzystując przy tym zróżnicowany arsenał broni i zdolności. Jak możemy przeczytać w opisie gry, twórcy zapewniają, że przygotowali aż 35 różnych bohaterów i setki unikalnych umiejętności oraz broni. Fabułę poznawać możemy w pojedynkę lub w trzyosobowym gronie, dzięki trybowi mulitplayer.

Gra od Breaker Games cieszy się ogromną popularnością. Według danych zebranych na SteamDB w w szczycie popularności w Apocalypse Party zagrywało się jednocześnie ponad 12,5 tys. graczy. Na to, że to udana produkcja wskazują również recenzje. Wyłącznie na Steam tytuł zebrał już ponad 1100 opinii, a zdecydowana większość z nich, bo aż 71%, jest pozytywnych.

Osoby, które miały już okazję zagrać w tę produkcję chwalą ją za ogromne pokłady grywalności, dzięki czemu łatwo przepaść w niej na długie godziny. Wyzwania są angażujące i wynagradzające trud starć z zastępami wrogów. Warto zaznaczyć, że gra dostępna jest wyłącznie na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!