Apex Legends łączy siły z Final Fantasy VII. Zobaczcie zwiastun wydarzenia

Mikołaj Ciesielski
2024/01/08 09:00
0
0

Specjalny event rozpocznie się już jutro.

Apex Legends nadal cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że Respawn Entertainment regularnie przygotowuje dla fanów wspomnianej produkcji różnego rodzaju atrakcje i wydarzenia. Zgodnie z zapowiedziami już jutro – 9 stycznia 2024 roku – w popularnej grze battle royale ruszy kolejny event, który powinien zainteresować wszystkich miłośników Final Fantasy VII.

Apex Legends łączy siły z Final Fantasy VII. Zobaczcie zwiastun wydarzenia

W Apex Legends rusza wydarzenie skierowane do miłośników Final Fantasy VII

Gracze Apex Legends będą mogli wziąć udział w wydarzeniu crossoverowym z Final Fantasy VII: Rebirth. W ramach wspomnianego eventu nierankingowe battle royale zostanie zastąpione przez „Przejęcie: Final Fantasy VII”. Użytkownicy będą mogli skorzystać m.in. z nowych zdolności, a także znajdować ulepszenia w postaci materii, które dodają nowe efekty.

Władaj mocą Tasaka R2R5, podnosząc go podczas rozgrywki i wykorzystując jego wyjątkowe zdolności podczas przejęcia. Wykonuj szybkie i mocne ataki, blokuj, by zmniejszać otrzymywane obrażenia, doskakuj do wroga i wypełniaj wskaźnik, by móc korzystać z fundamentalnego przełamania limitu – czytamy w opisie wydarzenia na stronie Electronic Arts.

W trakcie wydarzenia gracze Apex Lege będą mieli również okazję zebrać 36 przedmiotów kosmetycznych, wliczając w to także nową animację skrzyni śmierci oraz mityczny Tasak R5, którego będzie mogła używać każda legenda w dowolnym trybie. Jak wspomnieliśmy wyżej event crossoverowy z Final Fantasy VII: Rebirth rozpocznie się już jutro – 9 stycznia – i będzie trwać aż do 30 stycznia 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Apex Legends zadebiutowało w lutym 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie produkcja dostępna jest również na PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Wspomniany tytuł od samego początku dystrybuowany jest w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!