Anulowany film Liga Sprawiedliwości miał dostać grę. Wyciekły z niej screeny

Radosław Krajewski
2023/02/28 12:00
4
0

Po wielu latach możemy zobaczyć, jak wyglądał skasowany projekt.

W 2007 roku Warner Bros. planowało swój pierwszy film na podstawie komiksów o Lidze Sprawiedliwości. Zatrudniono nawet George’a Millera, twórcę Mad Maxa, aby wyreżyserował film o budżecie 220 milionów dolarów. Rok później miały rozpocząć się prace na planie, ale wstrzymano je ze względu na niezbędne poprawki do scenariusza, która nie mogły zostać wprowadzone przez strajk scenarzystów. Ostatecznie w październiku 2008 roku projekt został anulowany, a Warner Bros. skupił się na rozwijaniu swojego uniwersum poprzez tworzenie produkcji z pojedynczymi bohaterami. Okazuje się, że w produkcji była również growa adaptacja Justice League: Mortal, która z oczywistych względów również została skasowana na pewnym etapie rozwoju.

Anulowany film Liga Sprawiedliwości miał dostać grę. Wyciekły z niej screeny

Justice League: Mortal – wyciekły screeny z anulowanej gry

Screenshotami z gry podzielił się Jonathan Gwyn na swoim profilu w serwisie ArtStation. Gwyn pracował jako dyrektor artystyczny i główny artysta przy Justice League: Mortal. W opisie udostępnionych przez siebie rzutów ekranu z gier wspomniał o zaawansowanym rozwoju produkcji w momencie jej anulowania.

GramTV przedstawia:

Żadne szczegóły o Justice League: Mortal nie są znane. Na poniższych screenach możemy zobaczyć, że w grze moglibyśmy sterować przynajmniej trzema superbohaterami, czyli Batmanem, Flashem i Zieloną Latarnią. Szkarłatny Sprinter otrzymałby coś w rodzaju swojego własnego muzeum, zaś w grze nie zabrakłoby miasta Gotham i charakterystycznej mrocznej stylistyki znanej z innych produkcji o Mrocznym Rycerzu. Wszystkie dostępne screeny znajdziecie poniżej.

Komentarze
4
IDKdefgrst
Gość
01/03/2023 00:17

Jeden widział takie mobilki w 2007 roku drugi po kilku screenach zobaczył, że gra robiona na kolanie xD

naked_snake_27
Gramowicz
28/02/2023 17:51

Wygląda jak jakaś mobilka 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/02/2023 15:14

Dobrze zrobili. Widać że robiona na kolanie albo gorzej...
Trwa Wczytywanie