Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Ant-Man i Osa: Kwantomania ma problemy? Dokrętki na ostatnią chwilę

Radosław Krajewski
2023/01/09 13:20

Poznaliśmy również czas trwania filmu.

Już w połowie lutego Marvel rozpocznie 2023 rok premierą trzeciej części przygód Ant-Mana. Film jeszcze w październiku otrzymał pierwszy zwiastun, który zapowiadał wielkie starcie członka drużyny Avengers z potężnym Kangiem. Wydawało się, że produkcja jest już gotowa i czeka na swój kinowy debiut, ale nieoczekiwanie twórcy powrócili na plan, aby nakręcić dodatkowe sceny.

Ant-Man i Osa: Kwantomania ma problemy? Dokrętki na ostatnią chwilę

Dokrętki są standardową praktyką przy każdym dużym filmie, ale dziwi fakt, że odbywają się one na nieco ponad miesiąc przed premierą. W sieci pojawiły się zdjęcia z dokrętek, pochodzące ze sceny rozgrywającej się na ulicach miasta, niedaleko sklepu, który widzieliśmy w zwiastunie. Według doniesień sceny nie będą wymagały dodania efektów specjalnych, więc ich montaż nie powinien zając wiele czasu. Nie wiemy, na ile dni zostały zaplanowane dokrętki, ale według raportów mediów wystartowały 6 stycznia.

Ant-Man i Osa: Kwantomania – czas trwania

Serwis Fandango ujawnił czas trwania Ant-Mana i Osy: Kwantomanii. Będzie to najdłuższy film z serii, którego obecny metraż wynosi 2 godziny i 5 minut. Pierwszy Ant-Man trwał 1 godzinę i 57 minut, zaś Ant-Man i Osa 1 godzinę i 58 minut.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Peyton Reed, twórca poprzednich dwóch części. W obsadzie znaleźli się: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Jonathan Majors, Randall Park, Gregg Turkington oraz Bill Murray.

Ant-Man i Osa: Kwantomania pojawi się w kinach 17 lutego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
09/01/2023 16:56

Raczej nie problemy. Może przez to że skasowali rzekomo jakieś projekty chcą zrobić jakiś tie-in z innym filmem. Może Rudd wspomni jakąś postać, albo spotka "tajemniczego bohatera".