Andor planowany był na pięć sezonów. Diego Luna nie zgodził się na tyle odcinków

Radosław Krajewski
2022/09/19 10:30
0
0

Lucasfilm musiał więc zmienić swoje plany.

Już w najbliższą środę zadebiutują trzy pierwsze odcinki serialu Andor. Produkcja niedawno doczekała się wstępnych opinii od recenzentów, którzy byli zachwyceni najnowszym serialem Disney+. Ekipa i aktorzy wciąż promują swój tytuł i niedawno Denise Gough, która wciela się w Dedrę Meero, zdradziła w wywiadzie, że pierwotne plany zakładały stworzenie aż pięciu sezonów serialu. Każdy sezon miał odpowiadać każdemu roku działalności Andora przed wydarzeniami z Łotra 1. Na drodze stanął jednak Diego Luna, który nie chciał wiązać się z produkcją na tak długi czas.

Andor planowany był na pięć sezonów. Diego Luna nie zgodził się na tyle odcinków

Podpisaliśmy umowy na pięć lat. Myśleliśmy, że będzie aż pięć sezonów, a potem na szczęście Diego Luna powiedział: „Umrę, jeśli zagram w pięciu sezonach”. Więc w jakiś sposób to skondensowali – nie wiem, jak to zrobili, ale udało im się… Tony Gilroy zdołał zrobić jeszcze jeden sezon i cała historia zostanie opowiedziana.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Diego Luna, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough, Kyle Soller, Genevieve O'Reilly, Forest Whitaker, oraz Robert Emms i David Hayman.

Andor – data premiery na Disney+

Andor zadebiutuje już 21 września na Disney+. Pierwszy sezon będzie liczył 12 odcinków.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!