Alan Wake 2 ma się dobrze, a ekipa Remedy pracuje na pełnych obrotach

Smolak
2022/10/29 18:00

Szef studia ponownie zapewnia, że gra pojawi się na rynku w 2023 roku.

Autorzy Alan Wake 2 po raz kolejny zapewniają nas, że prace nad produkcją trwają w najlepsze. W przedstawionym przez firmę raporcie znajduje się wzmianka o tym, że premiera gry planowana jest na 2023 rok, tak jak pierwotnie zakładano. Na dokładną datę debiutu musimy jednak poczekać. Twórcy zaznaczyli również, że ciągle jest bardzo dużo do zrobienia, ale prace przebiegają na wszystkich frontach. W dokumencie przeczytać możemy także, że CEO studia – Tero Virtala – jest przekonany o tym, że wydadzą wspaniałą grę.

Alan Wake 2 ma się dobrze, a ekipa Remedy pracuje na pełnych obrotach

Alan Wake 2 na pewno pojawi się w 2023 roku

Oczywiście, fani chętnie dowiedzieliby się więcej na temat samej rozgrywki. Twórcy zapewniali już o tym, że Alan Wake 2 ma być najpiękniejszą grą w portfolio studia. O tym, że będzie mrocznie, dowiedzieliśmy się z zaprezentowanych grafik koncepcyjnych. Wiemy też, że w sequelu nie zabraknie znajomych twarzy, a fabułę gry deweloperzy określili mianem „potwora”.

Alan Wake 2 to długo oczekiwana kontynuacja przygodowej gry akcji w konwencji psychologicznego horroru z 2010 roku. Za stworzenie opisywanego sequela odpowiedzialni są autorzy pierwowzoru, czyli studio Remedy Entertainment, a wydanie powierzono firmie Epic Games. Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
30/10/2022 06:20

No czekam czekam, oryginał był pokręcony na maksa 

.