Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Aktor głosowy Resident Evil 4 złamał NDA? Grafika potwierdza remake

LM
2021/11/28 11:10

Kolejny sygnał potwierdzający prace nad Resident Evil 4 Remake.

Garść nieoficjalnych doniesień w sam raz na niedzielę. Wygląda na to, że D. C. Douglas, aktor głosowy wcielający się w postać Alberta Weskera, ujawnił grafikę, której nie powinien. Mowa o grafice koncepcyjnej jego postaci z minigry Separate Ways dostępnej w Resident Evil 4. Obrazek, zdaniem Douglasa, objęty jest Non-disclosure agreement z firmą Capcom. I niejako potwierdza prace nad Resident Evil 4 Remake, o którym gracze plotkują już od ubiegłego roku.

Aktor głosowy Resident Evil 4 złamał NDA? Grafika potwierdza remake

Co na to gracze? Komentarze na forum reddit są podzielone. Niektórzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem aktora, inni ubolewali nad faktem, że najprawdopodobniej straci pracę. Oczywiście grafika koncepcyjna nie jest niepodważalnym dowodem na istnienie Resident Evil 4 Remake. Jednak po ostatnich działaniach na rynku wydawniczym Capcomu zdaje się, że prędzej czy później doczekamy się przerobionej wersji horroru.

GramTV przedstawia:

Pogłoski o Resident Evil 4 Remake wzmocniła wrześniowa reklama PlayStation. Spot zatytułowany Play Has No Limits prezentuje logo Los Iluminatos z gry. Fani odczytali to jako oczywistą zajawkę dla kolejnego odświeżonego horroru japońskiego wydawcy. Pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź projektu.

Tymczasem niebawem na PC zadebiutuje Resident Evil 4 HD Project. Więcej o modyfikacji tutaj.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/11/2021 13:15

O jakiej tajemnicy tu mowa skoro Capcom sam potwierdził że remake RE4 powstanie ?