Ahsoka z kolejnym zaskakującym powrotem postaci. Za tydzień jeszcze większa niespodzianka?

Radosław Krajewski
2023/09/27 15:30
1
0

Nawiązanie do Sagi.

Przedostatni odcinek Ahsoki jest już dostępny na Disney+. Epizod przyniósł wiele niespodzianek dla fanów, a pierwsza z nich pojawiła się już na samym początku. Dave Filoni wykorzystał w swoim serialu kolejną doskonale znaną z Gwiezdnych wojen postać, która może być zwiastunem powrotu innego bohatera w finałowym odcinku serialu.

Ahsoka z kolejnym zaskakującym powrotem postaci. Za tydzień jeszcze większa niespodzianka?

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące siódmego odcinka serialu Ahsoka

Podczas przesłuchania Hery Syndulli w Nowej Republice senator Xiono beszta generał za niewykonywanie rozkazów i samowolne udanie się do Seatos. Gdy wydawało się, że Hera zostanie zawieszona w swojej roli i otrzyma zakaz pilotowania statku, pojawia się nie kto inny, jak C-3PO z wiadomością od generał Leii Organy.

GramTV przedstawia:

C-3PO ostatnim razem pojawił się na ekranie w serialu Obi-Wan Kenobi, a wcześniej widzieliśmy go w dziewiątej części Sagi Skywalkerów. Nowy odcinek Ahsoki to ukłon w stronę jednego z najbardziej rozpoznawalnych postaci z Gwiezdnych wojen, a także samej Leii, która w roli senator zajęta jest budowaniem Nowej Republiki.

Z tego względu fani wierzą, że w ósmym epizodzie chociaż na krótką chwilę pojawi się Leia Organa. Przypomnijmy, że bohaterkę przywrócono w Łotrze 1, gdzie została stworzona za pomocą CGI. Podobny zabieg może uskutecznić Dave Filoni w swoim serialu. Dla przynajmniej części fanów byłaby to nie lada gratka i już teraz w sieci nie brakuje komentarzy od podekscytowanych osób, które chcą powrotu Lei w nowym serialu z Gwiezdnych wojen.

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące siódmego odcinka serialu Ahsoka, Ahsoka z kolejnym zaskakującym powrotem postaci. Za tydzień jeszcze większa niespodzianka?
Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/09/2023 08:49

Filoni opanował do perfekcji "serwuj g*owno, ale rzuć wędke w postaci legacy postaci" a "fani" bedą cię ubóstwiać.