Age of Empires IV wreszcie z polską lokalizacją. Microsoft zaprasza na pokaz

Maria Wawrzyniak
2022/09/28 22:15

Wygląda na to, że Microsoft ma ambitne plany na 25. lecie marki Age of Empires – gigant z Redmond zaprosił graczy na specjalny pokaz.

Przedstawiciele amerykańskiej korporacji Microsoft poinformowali o wielkim świętowaniu 25. lecia marki Age of Empires. Na łamach oficjalnego bloga Xbox Wire opublikowano wpis, w którym czytamy, że 25 października bieżącego roku odbędzie się specjalne wydarzenie w postaci transmisji na żywo zawierającej ogłoszenia, wywiady z zespołem oraz kilka niespodzianek. To jednak dopiero początek atrakcji.

Age of Empires IV wreszcie z polską lokalizacją. Microsoft zaprasza na pokaz

Age of Empires IV otrzyma polską lokalizację

Tego samego dnia na rynku zadebiutuje Age of Empires IV: Anniversary Edition – edycja zostanie udostępniona na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz Microsoft Store. Zawierać będzie podstawową wersję gry, wszystkie wydane aktualizacje, rocznicowego patcha oraz dwie nowe cywilizacje: Osmanów oraz Malijczyków. Jeżeli posiadacie już produkcję, edycję otrzymacie za darmo.

Gracze będą mogli sprawdzić również osiem nowych map, dwa nowe biomy, zupełnie nowe wyzwania mistrzowskie oraz osiągnięcia; jeszcze w tym tygodniu w grze rozpocznie się trzeci sezon rozgrywek. Na sam koniec warto zaznaczyć, że Age of Empires IV od 25 października otrzyma aż 11 nowych lokalizacji – w tym, wreszcie, polską.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Age of Empires IV jest tytułem ekskluzywnym dla komputerów osobistych i zadebiutowało 28 października ubiegłego roku na platformie Steam oraz w Microsoft Store. Gra w dniu premiery została udostępniona w usłudze Xbox Game Pass.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!