Against the Storm to prawdziwy hit. Fenomenalna sprzedaż polskiej gry na Steam

Mikołaj Ciesielski
2024/03/28 08:40
0
0

Rodzima strategia odniosła ogromny sukces na platformie Valve.

W grudniu 2023 roku Against the Storm opuściło wczesny dostęp i zadebiutowało na rynku w pełnej wersji. Gra polskiego studia Eremite Games spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Okazuje się jednak, że cała masa pozytywnych opinii to nie jedyny powód do radości. Rodzima strategia może się bowiem pochwalić również fantastycznymi wynikami sprzedaży na Steam.

Against the Storm to prawdziwy hit. Fenomenalna sprzedaż polskiej gry na Steam

Against the Storm sprzedaje się fenomenalnie na Steam. Polska strategia podbiła platformę Valve

Zgodnie z przekazanymi informacjami sprzedaż Against the Storm przekroczyła już milion egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to naprawdę fantastyczny wynik, zwłaszcza że wspomniany wynik dotyczy wyłącznie platformy Valve. Produkcja Eremite Games dostępna jest natomiast również na GOG.com, Epic Games Store oraz w sklepie Microsoftu.

Uważamy, że to niezwykle pocieszające, że nawet tak małe i stosunkowo nieznane studio jak nasze może dobrze prosperować na Steam. Traktowanie graczy z szacunkiem i słuchanie ich opinii było integralną częścią sukcesu Against the Storm – komentuje Łukasz Korzanowski, czyli współzałożyciel studia Eremite Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Against the Storm dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. W grudniu polska strategia zasiliła również bibliotekę PC Game Game Pass. Warto również dodać, że produkcja studia Eremite Games otrzymała już na Steam ponad 21 tysięcy recenzji, z czego aż 95% to oceny pozytywne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!