AdeptiCon 2023: Nowe Modele do Warhammera 40,000 z okazji 10 edycji

AJ
2023/03/24 21:20
0
1

Odświeżone wersje ikonicznych modeli

Prosto ze zwiastuna nadchodzącej 10 edycji Warhammera 40,000, zapowiedzianej w ramach adepticonu (jednego z większych konwentów poświęconym grom bitewnym, odbywającego się w miejscowości Schaumburg niedaleko Chicago) wyciągnięte zostały dwie nowe wersje klasycznych modeli, po jednej dla strony konfliktu w tej międzygatunkowej wojnie. Obie jednostki czekały długie lata na odświeżenie

Nowi Terminatorzy

Nowi Terminatorzy , AdeptiCon 2023: Nowe Modele do Warhammera 40,000 z okazji 10 edycji

Dla Kosmicznych Marines odświeżona została jednostka Terminatorów - najbardziej elitarnych z elitarnych trans humanistycznych super żołnierzy, opancerzonych w ultra wytrzymałe pancerze wspomagane typu Indomitus. To najświętszy i najcenniejszy typ zbroi dostępnej dla Marines, każdy z nich ma w sobie fragment pancerza samego Boga-Imperatora. Nowi Terminatorzy górują nad każdą jednostką piechoty dostępnej dla tej frakcji, są też zdecydowanie szersi - oraz mają dostęp do pokaźnego arsenału. Poza limitowanymi, trudno dostępnymi modelami, jest to pierwsza wersja tego typu Terminatorów od 18 lat! Nasi czytelnicy mogą kojarzyć tych potężnych herosów z gry Space Hulk: Deathwing, gdzie stają do walki z obcymi przynależącymi do rasy, o której jest kolejna część tego newsa.

Nowy Terminator obok klasycznej wersji
Nowy Terminator obok klasycznej wersji

Nadchodzi odświeżenie całej linii modeli Tyranidów

Nadchodzi odświeżenie całej linii modeli Tyranidów, AdeptiCon 2023: Nowe Modele do Warhammera 40,000 z okazji 10 edycji

Naprzeciw tym potężnym, elitarnym obrońcom Ludzkości, wystawiono jeden z podgatunków Tyranidów - Termaganty. Pojedynczo w żaden sposób nie wyróżniające się, nawet słabe (przynajmniej na warunki tego uniwersum). Ich prawdziwa siła drzemie w liczbach - są jak Zergi ze Starcrafta (albo Zergi są jak one), przytłaczając wroga samym swoim ciężarem. Są jedną z podstawowych jednostek dla tej frakcji - więc wiadomość, że Termaganty musiały czekać 22 lata (!) na nowe modele, jest przerażająca.

Nowy Termagant z porównaniem do wersji z 3 edycji gry
Nowy Termagant z porównaniem do wersji z 3 edycji gry

GramTV przedstawia:

Tyranidzi są notoryczni z tego powodu, jak wiele ich jednostek pochodzi z odległej przeszłości, jednak w czasie zapowiedzi prezenterzy ogłosili, że w ramach najnowszej edycji fani będą mogli się spodziewać największego odświeżenia całej linii tej frakcji w historii gry. Czekamy!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!