3DS i Wii U już bez rozgrywek online. Nintendo pozbawiło dostępu nowych użytkowników

Krzysztof Żołyński
2023/12/26 08:50
0
0

Nintendo zdecydowało się na wcześniejsze odłączenie 3DS i Wii U od możliwości grania online.

Nintendo już kilka miesięcy temu zapowiedziało, że starsze konsole tej firmy zostaną pozbawione możliwości grania w sieci. Dotyczy to 3DS i Wii U. System obsługujący grę online na tych konsolach zostanie wyłączony w 2024 roku i od tego czasu wszelkie funkcjonalności sieciowe, dostępne w grach, będą nieaktywne.

3DS i Wii U już bez rozgrywek online. Nintendo pozbawiło dostępu nowych użytkowników

Okazuje się jednak, że pomimo zapowiedzi, że odłączenie od rozgrywki online nastąpi w kwietniu 2024 roku, nowi nabywcy wymienionych konsol, nie mogą skorzystać z tych usług już teraz. Nintendo nie uprzedziło graczy o swojej decyzji, a więc nowi nabywcy obu konsol zostali skazani na przykrą niespodziankę.

Chcesz kupić 3DS albo Wii U? Nie zagrasz już online

Nowi gracze próbujący połączyć się na obu konsolach z internetem, widzą komunikaty: Kod błędu 106-0303 na Wii U i Kod błędu 006-0303 na 3DS.

GramTV przedstawia:

Oznacza to początek końca rozgrywki online na Wii U i 3DS. Dlatego, jeśli zakupiliście te konsole wcześniej, to najwyższa pora je odkurzyć i zagrać w Super Smash Bros., Super Mario Kart i inne tytuły online, zanim zostaną odłączone od sieci w kwietniu 2024 rok

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!